English
Deutschland
Sverige
Suomia
Norge
Danmark
Polska

Witam,

od 15 lat zajmuję się bezpieczeństwem teleinformatycznym. W związku z zagrożeniami dla bezpieczeństwa sieciowego, wszystkich Państwa, którym zależy na ochronie własnej infrastruktury IT, pragnę zainteresować usługami:

  • ochrony przed szpiegostwem przemysłowym
  • wskazania możliwych sposobów dokonania włamania do sieci komputerowej i ich wyeliminowaniem
  • monitorowaniem ruchu (24h) i wykrywaniem wszelkich anomalii w sieci

Zajmuję się testami penetracyjnymi (sprawdzaniem poziomu zabezpieczeń) sieci komputerowych, monitorowaniem sieci pod kątem prób włamania, rozpoznaniem już skutecznie zaatakowanych serwerów, ich naprawą i uniemożliwieniem dalszej kontroli systemów włamywaczom.

Na bieżąco analizuję powstawanie nowych typów zagrożeń i przeciwdziałam temu odpowiednio konfigurując systemy klientów bądź zgłaszając je do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT w przedsiębiorstwie.

W ostatnich kilku latach na znaczeniu przybrało szpiegostwo przemysłowe i potrzeba obrony przed nim. Z biegiem czasu przeobraziło się to w rywalizację między państwami. Na tym polu znacznie przodują Chiny, których specjalna jednostka wojskowa (APT1) zajmująca się włamywaniem do serwerów innych krajów została opisana w raporcie firmy Mandiant.

Do polskiej infrastruktury IT pozostawionej bez odpowieniego nadzoru dostają się niepowołane osoby.

Podsłuchiwanie całego świata (maile, rozmowy telefoniczne, smsy, faxy) przez NSA (National Security Agency), prowadzoną nawet wobec państw sojuszniczych (szpiegowanie kanclerz Merkel), ujawnione przez Edwarda Snowdena pokazuje potrzebę ochrony własnych informacji.

W związku z wojną na Ukrainie, część państw (zwłaszcza sąsiadujacych z Rosją) ma uzasadnione obawy co do swojego bezpieczeństwa:

Jestem do dyspozycji i chętnie osobiście przedstawię formę współpracy oraz odpowiem na wszelkie Państwa pytania.